Ogłoszenia administracji 6PHGXqiC_o

Ketterdam
konto specjalne
Ketterdam
Pochodzenie : Kerch
Stanowisko : szef szefów
https://kerch.forumpolish.com
lokacja

Ogłoszenie nr 1

Witamy w Ketterdamie! Forum zostało oficjalnie otwarte. Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej. W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt z kimś z ekipy zarządzającej forum, której spis odnajdziecie tutaj. Mamy nadzieję, że będzie nam dane przeżyć wspólnie wiele fabularnych przygód - tego życzymy zarówno wam, jak i sobie!

Ketterdam
konto specjalne
Ketterdam
Pochodzenie : Kerch
Stanowisko : szef szefów
https://kerch.forumpolish.com
lokacja

Ogłoszenie nr 2

Pierwsze karty zaakceptowane, rozgrywki ruszyły - niezmiernie cieszymy się z tego powodu! Dzisiejszym ogłoszeniem chcielibyśmy przypomnieć o ankiecie dotyczącej serwera na discordzie, której wyniki zostaną podsumowane już niebawem. Na prośbę graczy utworzony został także spis powszechny griszów, który umożliwi wam kontrolowanie, które zakony cieszą się największą popularnością i być może będzie to stanowiło podpowiedź przy wyborze. Jeżeli ktokolwiek został w nim pominięty, prosimy o pilny kontakt. Na sam koniec przypominamy także o evencie Diamenty Sankta Margarethy, który ruszy już 1 czerwca. Życzymy miłej zabawy!

Ketterdam
konto specjalne
Ketterdam
Pochodzenie : Kerch
Stanowisko : szef szefów
https://kerch.forumpolish.com
lokacja

Ogłoszenie nr 3

W związku z coraz częściej pojawiającym się w waszych kartach postaci motywem żołnierzy Drugiej Armii wysyłanych do Ketterdamu w roli szpiegów, chcielibyśmy podkreślić, że Ravka znajduje się obecnie w fatalnym położeniu tak militarnym jak i finansowym. Atakowana z północy i południa, oddzielona od reszty świata Fałdą, nie pozwoliłaby sobie na wysyłanie obiektywnie najbardziej przydatnych na froncie żołnierzy, członków zakonów żywych i umarłych oraz przyzywaczy, w celu szpiegowania państwa, które mogłoby je wesprzeć militarnie, gdyby tylko zadziałała odpowiednia dyplomacja. Takie przypadki miały miejsce i jesteśmy tego świadomi - na skalę forum byłoby ich jednak za dużo. Graczom chętnym na postacie szpiegów oferujemy zatem inne rozwiązania.
Stosowny zapis pojawił się już w temacie "Kim jest grisza", tak by nie wprowadzać graczy w błąd. Przepraszamy za niedogodności i zachęcamy do konsultacji z administracją w sprawie konceptu na postać, co pozwoli uniknąć niedomówień.

Ketterdam
konto specjalne
Ketterdam
Pochodzenie : Kerch
Stanowisko : szef szefów
https://kerch.forumpolish.com
lokacja

Ogłoszenie nr 4

Kolejne karty zaakceptowane, pierwsze wątki rozpoczęte – niezmiernie cieszymy się, że jesteście z nami na forum! W związku z pewnymi wątkami, niekoniecznie pasującymi do realiów Ketterdamu, przewijającymi się wśród tworzących się kart postaci, podjęliśmy pewne kroki ku temu, by pomóc graczom dopasować się do fabuły, jak i zapewnić zróżnicowanie wśród postaci.
Zachęcamy do tworzenia postaci z rodzin kupieckich! Chcielibyśmy jednak przypomnieć, że osoby do nich należące zazwyczaj nie są griszami. Oczywiście zdarzają się takie przypadki, chwilowo chcemy jednak ograniczyć każdą rodzinę do posiadania co najwyżej dwóch grisz (bez względu na to, czy wiedzą o swoich umiejętnościach) będących jej członkami. Jeśli zapełnią się wszystkie te miejsca, będziemy myśleć nad ich zwiększeniem. Stosowny zapisek pojawi się w temacie. Jeśli któraś z tworzących się już postaci została skrzywdzona przez tę regułę, zapraszamy do kontaktu na konto Ketterdamu.
Zachęcamy również do tworzenia postaci Druskelle, którzy otrzymali rozkaz pojawienia się w Ketterdamie. Wkrótce będzie miało miejsce wydarzenie, które wyjaśni cel tej wizyty.
Przypominamy również o tym, że warto skonsultować swój pomysł na postać z jednym z członków administracji, aby uniknąć wszelkich niedopowiedzeń.

Ketterdam
konto specjalne
Ketterdam
Pochodzenie : Kerch
Stanowisko : szef szefów
https://kerch.forumpolish.com
lokacja

Ogłoszenie nr 5

Choć dalecy jesteśmy od dyktowania graczom, jakie postacie mogą tworzyć, a jakich niekoniecznie o ile tylko to uzasadnią, w związku z rosnącą dysproporcją jesteśmy zmuszeni na ten moment ograniczyć tworzenie postaci, które już na poziomie karty należą do Szumowin. Dołączenie drogą fabularną wciąż jest możliwe. Ogłoszenie nie dotyczy kont założonych przed datą jego publikacji oraz postaci tworzonych z poszukiwań innych graczy. Kiedy tylko szeregi pozostałych dwóch gangów się zapełnią, nieograniczona możliwość tworzenia Szumowin zostanie przywrócona.
Jednocześnie informujemy, że zostały dokonane pierwsze czystki kont. Usunięte zostały te zarejestrowane niedługo po otwarciu, z których nie zostały oddane do sprawdzenia karty i które nie były odwiedzane od maja. Przypominamy, że według regulaminu forum po rejestracji użytkownikowi przysługują dwa tygodnie na oddanie karty postaci. Na prośbę gracza czas ten można wydłużyć.
To już ostatnie chwile, by dołączyć do pierwszej części eventu Woda słucha i rozumie, lód nie wybacza. W związku z głosami, które docierały do nas ze strony graczy, zapisy wciąż obowiązują do 14 czerwca, jednak wydarzenie ruszy wcześniej niż 21 czerwca, bo 16 (środa). W razie wszelkich wątpliwości prosimy o kontakt z administracją.

Sponsored content

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach