Przewodnik 6PHGXqiC_o

Ketterdam
konto specjalne
Ketterdam
Pochodzenie : Kerch
Stanowisko : szef szefów
https://kerch.forumpolish.com

Przewodnik

11.05.20 18:35
lokacja

przewodnik


Forum Kerch oparte jest na uniwersum griszów Leigh Bardugo. Znajomość serialu i książek nie jest wymagana, by odnaleźć się na fabule; rozgrywa się bowiem na kilka lat przed wydarzeniami przedstawionymi w tekście źródłowym.
Pierwszym krokiem, jaki należy podjąć, jest zaznajomienie się wpierw z regulaminem forum, a następnie z wademekum. Pozwoli to na wyklarowanie pomysłu na postać i decyzję, czy gracz postanawia podjąć się rozgrywki griszą, czy otkazacją. Umożliwi również odnalezienie się w Ketterdamie, gdzie rozgrywa się fabuła, a także nakreślić pochodzenie postaci, od którego zależne będzie jej imię i nazwisko, jak również wybrany wizerunek. W tym wypadku szczególnie pomocny okaże się temat z mapą świata i sytuacją geopolityczną.
Nie można również zapomnieć o zapoznaniu się z mechaniką. Choć na pierwszy rzut oka może się wydawać skomplikowana, administracja chętnie rozwieje wszelkie wątpliwości. Ma ona szczególne znaczenie, jeżeli gracz ceni sobie rozwój postaci. Jeżeli preferuje wątki rozgrywane w obrębie uniwersum, a skupiające się raczej na rozgrywce second life, z pewnością nikt nie zostanie przegoniony. Należy jednak pamiętać, że na forum Kerch nie istnieje brak zgody na ingerencję Mistrza Gry.
Jeśli to wciąż nie zainspiruje gracza do stworzenia postaci, pozostaje zerknąć do działu z poszukiwaniami innych użytkowników. A nuż któryś pomysł wyda się obiecujący? Z pewnością pozwoli to również na zgromadzenie ewentualnych relacji.
Następnym krokiem jest złożenie rezerwacji. Dopisek od administracji wraz z datą oznaczać będzie termin, po którym kończy się jej ważność.
Kartę postaci napisaną według wzoru i wytycznych, które odnajdziecie tutaj, można budować etapami. Gotowość do jej sprawdzenia należy zasygnalizować kolejnym postem. Od tego czasu administracja ma 72 godziny na przesłanie poprawek.
Otrzymanie koloru jest równoznaczne z akceptacją karty postaci, nawet jeżeli nie pojawiła się pod nią jeszcze stosowna adnotacja. Pierwszym krokiem podjętym po akceptacji karty jest założenie tematu z bagażem podręcznym - bez niego postać nie będzie mogła wziąć udziału w żadnym evencie, a w przypadku ingerencji Mistrza Gry zostanie nałożona na nią kara. Założenie tematu integracyjnego i korespondencji nie jest obowiązkowe.
Pozostaje jedynie uzupełnić profil i cieszyć się grą. Miłej zabawy!


[ruletka]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach